Conforto A Poucos Passos Da Beiramar Norte P1925
Om van uw vakantie in Florianópolis te genieten, verblijf in 3-slaapkamer Conforto A Poucos Passos Da Beiramar Norte P1925 Florianópolis appartementen, gelegen op amper 550 meter van Hercilio Luz Square en op 17 minuten lopen van de openbare markt van Florianópolis. Het appartement van 122 m² is gelegen op alleen 1 km afstand van Main Bus treinstation en vrij dicht bij Rua Felipe Schmidt busstation.
Dit 2-badkamer appartement bevindt zich in de Medina wijk van Florianópolis, op loopafstand van 19 minuten van het Historisch Museum van Santa Catarina.
Deze accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een haardroger in de badkamer.
Het beschikt over een koelkast, een oven en een vaatwasser, aangeboden voor dagelijks comfort in een complete keuken. Conforto A Poucos Passos Da Beiramar Norte P1925 appartementen liggen op 5 km van Hercílio Luz luchthaven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Kathedraal1,2 km
- Public Market1,1 km
- Alfândega Square1,1 km
- Rosário Steps1,1 km
- Cruz e Souza Museum1,2 km
- Largo da Alfândega1,2 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz13 km
- Treinstations
- Main Bus Station1,2 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Conforto A Poucos Passos Da Beiramar Norte P1925 appartement.
Als gasten bij Conforto A Poucos Passos Da Beiramar Norte P1925 appartement verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Florianópolis bezoeken, Hercilio Luz Square (550 m) en het Historisch Museum van Santa Catarina, gelegen binnen 19 minuten te voet. - ❓
Hoeveel kost het om Conforto A Poucos Passos Da Beiramar Norte P1925 appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Conforto A Poucos Passos Da Beiramar Norte P1925 appartement is $306. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Conforto A Poucos Passos Da Beiramar Norte P1925 appartement?
Conforto A Poucos Passos Da Beiramar Norte P1925 appartement heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Heeft dit appartement een internetverbinding?
Ja, dit appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van Conforto A Poucos Passos Da Beiramar Norte P1925 appartement?
Conforto A Poucos Passos Da Beiramar Norte P1925 appartement bestaat uit 122 vierkante meter.